Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Password
bs: Lozinka

en: Theme
bs: Tema

en: Colors
bs: Boje

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
