Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Submit
et: Sisesta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Password
et: Parool

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Theme
et: Teema

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Navigation
et: Menüü

en: Tabs
et: Sakid

en: Radios
et: Raadionupud

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi
