Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Submit
eu: Bidali

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Password
eu: Pasahitza

en: Link
eu: Esteka

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Theme
eu: Tema

en: Warning
eu: Kontuz

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Info
eu: Informazioa

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Theme name
eu: Gaiaren izena
