Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Link
km: តំណ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Info
km: ព័ត៌មាន
