Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Regular
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
