Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Link
ne: लिङ्क

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Info
ne: जानकारी

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन
