Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Submit
oc: Sometre

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Password
oc: Senhal

en: Link
oc: Ligam

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Theme
oc: Tèma

en: Warning
oc: Avertiment

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Tabs
oc: Onglets

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
