Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Submit
sk: Odoslať

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Password
sk: Heslo

en: Link
sk: Odkaz

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Tabs
sk: Záložky

en: Primary
sk: Primárny

en: Pagination
sk: Stránkovanie
