Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Link
te: లింకు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Info
te: సమాచారం
