Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Changed
da: Ændret

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Delete all translations
da: Slet alle oversættelser

en: CSS Files
da: CSS-filer

en: The following @entity-type translations will be deleted:
da: Følgende oversættelser af @entity-type slettes:

en: Delete @language translation
da: Slet @language oversættelse

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
da: @language-oversættelsen af @entity-type %label slettet.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette @language-oversættelsen af @entity-type %label?
