Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Delete all translations
ar: حذف جميع الترجمات

en: The following @entity-type translations will be deleted:
ar: سيتم حذف تراجم نوع المكون @entity-type:

en: Delete @language translation
ar: حذف ترجمة @language

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
ar: تم حذف تراجم @entity-type %label @language.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
ar: تأكيد متأكد من أنك تريد حذف ترجمة @language من @entity-type %label؟
