Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Delete all translations
gu: બધું ભાષાંતર કાઢિ નાખો

en: Delete @language translation
gu: @language અનુવાદ કાઢી નાખો
