Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Changed
sv: Ändrad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Delete all translations
sv: Radera alla översättningar

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: The following @entity-type translations will be deleted:
sv: Följande översättningar för @entity-type kommer raderas:

en: Delete @language translation
sv: Radera översättningen @language

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
sv: Översättningen för @entity-type %label @language har raderats.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
sv: Är du säker på att du vill radera den @language översättningen av @entity-type %label?
