Style Management (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: General
ja: 全般

en: Aggregate
ja: 集約

en: About
ja: アバウト
