Style Management (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: General
hi: सामान्य

en: Testing
hi: परिक्षण

en: About
hi: के बारे में
