Style Management (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General
pl: Ogólne

en: Testing
pl: Testowanie

en: Aggregate
pl: Agreguj

en: About
pl: O stronie
