Style Management (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: General
ta: பொது

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: About
ta: பற்றி
