Style Management (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: General
fa: عمومی

en: Testing
fa: آزمایش

en: Aggregate
fa: انبوه

en: About
fa: درباره

en: development
fa: توسعه
