Style Management (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Settings
oc: Paramètres

en: Testing
oc: Tèst

en: Aggregate
oc: Agregar

en: About
oc: A prepaus
