Style Management (8.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Settings
es: Configuración

en: Testing
es: Probando

en: Aggregate
es: Añadir

en: About
es: Acerca de

en: Watcher
es: Observador
