Style Management (8.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: General
jv: Umum

en: Testing
jv: Ujian

en: About
jv: Ngenani
