Style Management (8.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General
ar: عام

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: About
ar: حول
