Style Management (8.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: General
az: Əsas

en: Testing
az: Test

en: Aggregate
az: Ümumi

en: About
az: Haqqında
