Style Management (8.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Testing
fi: Testaus

en: Aggregate
fi: Aggregoi

en: About
fi: Tietoja
