Style Management (8.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: General
fr: Général

en: Testing
fr: Test

en: Aggregate
fr: Agréger

en: About
fr: À propos
