Style Management (8.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Settings
ru: Настройки

en: General
ru: Общий

en: Testing
ru: Тестирование

en: Aggregate
ru: Агрегировать

en: About
ru: Информация

en: development
ru: разработка
