Style Management (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: General
da: Generelt

en: Testing
da: Test

en: Aggregate
da: Aggregér

en: About
da: Om

en: Watcher
da: Overvågning
