Style Management (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General
el: Γενικά

en: Testing
el: Δοκιμές

en: About
el: Περί
