Style Management (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: General
id: Umum

en: Testing
id: Pengujian

en: Aggregate
id: Pemampatan

en: About
id: Tentang
