Style Management (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: About
km: អំពី
