Style Management (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General
lv: Galvenie

en: Testing
lv: Testēšana

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: About
lv: Par
