Style Management (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Configurações

en: General
pt: Geral

en: Testing
pt: Testando

en: Aggregate
pt: Agregar

en: About
pt: Sobre
