Style Management (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Aggregate
bo: བསྡུ་རུག

en: About
bo: གསལ་བཤད
