Style Management (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General
lt: Bendras

en: Testing
lt: Testavimas

en: About
lt: Apie

en: Watcher
lt: Seklys
