Style Management (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General
sk: Všeobecné

en: Testing
sk: Testovanie

en: Aggregate
sk: Spojiť

en: About
sk: Informácie o
