Style - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Bottom
az: Aşağı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
