Style - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Type
eu: Mota

en: None
eu: Bat ere ez

en: Top
eu: Goian

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
