Style - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Top
hi: ऊपर

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Bottom
hi: तल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
