Style - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Type
hu: Típus

en: None
hu: Nincs

en: Top
hu: Teteje

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Bottom
hu: Alja

en: Custom
hu: Egyéni

en: Padding
hu: Belső margó

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Presets
hu: Beállítások
