Style - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: None
jv: Nihil

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
