Style - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Type
lv: Veids

en: None
lv: Nav

en: Top
lv: Augša

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Bottom
lv: Apakša

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
