Style - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
