Style - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: None
oc: Pas cap

en: Top
oc: Naut

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Bottom
oc: Bas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
