Style - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Vertical
ps: نېغ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
