Style - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Type
ro: Tip

en: None
ro: Nimic

en: Top
ro: Sus

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
