Style - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Type
sl: Tip

en: None
sl: Brez

en: Top
sl: Na vrhu

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno
