Style - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Type
sv: Typ

en: None
sv: Ingen

en: Top
sv: Överst

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Custom
sv: Anpassad

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Presets
sv: Förval
