Style - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Type
uk: Тип

en: None
uk: Немає

en: Top
uk: Зверху

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Bottom
uk: Знизу

en: Custom
uk: Власний

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Margin
uk: Відступ

en: Presets
uk: Конфігурації
