Style - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: None
vi: Không có

en: Top
vi: Đầu

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Bottom
vi: Cuối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Margin
vi: Lề
