Style - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Type
fa: نوع

en: None
fa: هیچ

en: Top
fa: بالا

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Bottom
fa: پایین

en: Custom
fa: سفارشی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
